ایران-لهستان

 
نتیجه والیبال ایران و لهستان

به مناسبت برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جهان سایت بروز ایران صفر ، هر روز نتایج مسابقات ایران را در اولین لحظات بعد از مسابقه به اطلاع شما خواهد رساند.

تیم ملی کشورمان در این مسابقه با ترکیب اولیه امیر حسینی، علیرضا نادی، حمزه زرینی، محمد موسوی، علی حسین، مهدی بازارگرد و آرش کمالوند به میدان رفت.

در ست نخست این مسابقه بازیکنان ایران با وجود ارائه بازی بسیار خوب در مقابل تیم قدرتمند و باتجربه لهستان با اختلاف بسیار کم 25 بر 23 از حریف خود شکست خوردند.

در ست دوم با وجود اختلاف امتیازی که در آغاز این ست به سود لهستان رقم خورد، استفاده بازیکنان ایران از توپ های برگشتی و درخشش علی حسین که در این بازی لیبروی تیم کشورمان بود نتیجه را 28 بر 26 به سود آنها رقم زد.

اشتباهات متعدد بازیکنان ایران در ست سوم این اجازه را به تیم لهستان داد تا با ثبت بیشترین اختلاف در یک ست در این دوره از مسابقات با نتیجه 25 بر 8 به پیروزی برسند.

بازیکنان تیم ملی کشورمان در ست چهارم بازهم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و با دریافت های خوب و حمایت های دفاع پشت زمین با نتیجه 26 بر 24 به برتری دست یافتند.

اوج هنر بازیکنان ایران در ست پنجم بود که موفق شدند با نتیجه 15 بر 11 دارنده مدال برنز لیگ جهانی والیبال را شکست بدهند و نتیجه در مجموع سه بر دو به سود ایران رقم خورد.

با این نتیجه دو امتیاز به ایران رسید و یک امتیاز به لهستان تا تیم کشورمان با هفت امتیاز به رده هفتم جدول رده بندی مسابقات صعود کنند.

ملی پوشان کشورمان در این رقابت ها پیش از این با نتایج سه بر یک از سد ژاپن و سه بر دو از سد صربستان گذشته بودند و فقط در مقابل کوبا سه بر صفر باختند.

تیم ملی کشورمان در پنجمین مسابقه خود در این رقابت ها از ساعت 5:30 فردا به مصاف آرژانتین می رود.

به امید پیروزی فردا

 

/ 1 نظر / 17 بازدید
دوست

به جمع ما بپیوند[گل][گل][گل][گل]